Saçta Son Trendy ” Brezilya Fönü “

1
109

Sizlerden ayrı kaldığım şu süreçte bayanlar arasında akım akım yayılan brezilya fönünden bahsetmemek olmazdı.Her daim bakımlı olmak isteyen kadının tercihi olan brezilya fönü 3 ile 6 ay arasında kullanabilir olma özelliği nedeniylede çok kısa sürede benimsendi.Gelelim Brezilya fönünün tarihçesine.Brezilya ekvatora yakınlığı nedeniyle oldukça nemli bir iklim kuşağına sahip.Yıllardır nem ve kıvırcık saç genlerinden muzdarip olan brezilya kadını çözümü uzun süreli brezilya fönünü keşfetmekte bulmuş.

Peki ama Brezilya fönünü kimler yaptırabilir ?

Saçlarını her daim düz görmek isteyen tüm kadınlar yaptırabilir.

Brezilya fönü saça zarar verir mi ?

Her ne kadar bazıları tersini iddia etsede kuaförler bu işlem için ; içinde bulunan keratinler sayesinde saçı beslediğini söylemektedir.

Brezilya fönü ne kadara çekiliyor ?

250 tl ile 600 tl arasında değişen fiyatlarla çekilmektedir.Ancak güvenilir kuaförlerde yapmakta fayda olduğunu hatırlatmak gerekir…

Brezilya fönü saçta ne kadar dayanır ?

3 ile 6 ay arasında saç düzlüğünü muhafaza ediyor.

Kısaca Brezilya fönünden bahsettik ama benim sizlerle asıl paylaşmak istediğim ; bütçe sarsan bu işleme her alanda indirimleri sizlerle buluşturan sehirfırsatları yada sehrikeyif gibi sitelerden takip ederek % 90 ‘ lara varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Bu sitelerin şehrinizde yaptığı indirmleri facebook sayfalarından da rahatlıkla takip etmeniz mümkün…(=

Brezilya fönü nedir ? Brezilya fönü ne kadar ? Brezilya fönünü kimler çekebilir ? Brezilya fönü zararlımıdır ? Brezilya fönü ne kadar dayanır ?
Brezilya fönü nedir ? Brezilya fönü ne kadar ? Brezilya fönünü kimler çekebilir ? Brezilya fönü zararlımıdır ? Brezilya fönü ne kadar dayanır ?

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikYeniden Merhaba…
Sonraki İçerikÖnlüklü Ayakkabı modeli…(=
Kimmiyim ben...? Meleğim ben ; evet evet bildiğiniz melek...Sadece kanatlarım kırıldığında süpürgeme biniyorum O kadar...(=

1 YORUM

  1. merhaba;

    ben sizi takip etmeye yeni başladım fakat çok güzel modeller ve açıklamalar buldum ama bu aralar artık yeni modeller yok hep aynı küçük bir sitem etmek istiyorum sizden bir an önce yeni modeller bekliyoruz:)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız